شرایط و مقررات عضویت در تیم هفت کوه

۱- نام و علامت تجارى “تیم هفت کوه” متعلق به این سایت مى باشد و هرگونه کپى بردارى از این سایت بدون اسم منبع در هر شبکه اجتماعی و سایت ، خلاف قانون و قابل پیگیرى است.

۲- شاگردان توافق مى نمایند مسئولیت صحت و سقم اطلاعات و داده هایى که در دوره وارد مى کنند، تماما با خود آن هاست از آنجایى که این دوره بر اساس اطلاع رسانى در زمینه خدمات ورزشى و ارائه تمرینات ورزشى ساخته شده است، مسئولیت صحت اطلاعات وارده توسط شما دوست عزیز من جمله سن، وضعیت سلامتى یا بیمارى، سابقه ورزشى، سابقه پزشکى و مصرف دارویى و کلا هر آن چه که در قسمت فرم هاى مربوطه ارائه مى نمایید با توجه به تعهد شما در این بند، کاملا متوجه خود شماست و هیچ زیان و آسیب وارده به شما چه مستقیم و چه غیر مستقیم، مسئولیتى را متوجه ما نمى نماید.

۳- تیم هفت کوه در قبال غیبت ثبت نام کننده هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

۴-ارائه گواهی سلامت پزشکی جهت شرکت در فعالیت تیم الزامی است. چنانچه فردی سابقه بیماری داشته باشد و به موسسه اطلاع ندهد، مسئولیت هر گونه عواقب به عهده ورزشکار می باشد.

۵- رعایت کلیه نکات ایمنی به عهده شخص ورزشکار می‌باشد. همچنین استفاده صحیح از تجهیزات ورزشی و نیز امکانات سالن‌ها و اماکن ورزشی موکداً به عهده استفاده کنندگان می‌باشند.

۶- متقاضی دارای سن ۱۸ سال تمام باشد . در غیر این صورت گواهینامه والدین مورد نیاز است .(حداقل سن برای حصور در برنامه ها ۱۲ سال میباشد)

۷-  دارا بودن بیمه ورزشی مدت دار

۸- رضایت همسر برای متقاضی خانم جهت شرکت در تمرینات .

۴-  داشتن تجهیزات مورد نیاز برای حضور در برنامه الزامی است.
۵-  در صورت تخلف و سرپیچی از قوانین و مقررات تنظیم شده و همچنین بی‌توجهی و بی احترامی به مربیان شرکت کننده بدون عید و شرط از تیم حذف میگردد  .

۶-  تمامی برنامه ها اعم از کوهنوردی ، صخره نوردی ، دویدن ، دوچرخه سواری و هر برنامه درون استانی یا برون استانی با توجه به مدت و مکان هزینه جداگانه و متغیر دارد.

۷-  هزینه عضویت تیم هفت کوه ۳۰۰ هزار تومان و برای مدت ۱ سال است .شایان ذکر است که این مبلغ در سال آینده تغییر میکند .

۸- گواهی صحت و سلامت تاریخ دار الزامی میباشد.

۹- حضور حداقل یک برنامه در ماه برای متقاضی الزامی می‌باشد .
۱۰- برنامه های پیش نیاز برای صعود های بلند الزامی میباشد.

۱۱- هفته ای ۳ جلسه تمرین برای شرکت در برنامه الزمی میباشد.

۱۲ – اعضای تیم می‌توانند برای خرید لوازم مورد نیاز از قبیل لوازم کوهنوردی ، لوازم صخره نوردی ، لوازم و تجهیزات دویدن و دوچرخه سواری را به صورت شرایطی از فروشگاه تجهیزات کوهنوردی هفت کوه تهیه نمایید .

۱۳- هر گونه بی احترامی به شخصی در برنامه منجبر به حذف افراد میشود
مسئولیت هر پیام یا گفتگویی در تیم با خود شخص میباشد.

۱۴- هرگونه صحبت سیاسی و غیر مرتبط با تیم منجر به حذف شرکت کننده میشود و مسئولیت سخن های بیان شده با خود شخص مباشد.

۱۵- افراد تیم در تمرینات گروهی که توسط فراخوان تیم اطلاع رسانی میشود ملزم به شرکت در تمرینات هستند.

۱۶- رویکرد و چشم انداز تیم هفت کوه ترویج ورزش و سلامتی میان افراد جامعه می‌باشد تیم هفت کوه هر گونه ارتباط اعضاء با یکدیگر و ایجاد رابطه نامشروع را خلاف مقررات خود و جامعه میداند، لذا مسیولیتی هر گونه ارتباط اعضاء با یکدیگر و ایجاد روابط نامشروع به عهده خود شخص می‌باشد .

۱۷- مصرف هر گونه نوشیدنی های غیر مجاز در تیم و برنامه های آن ممنوع میباشد.

۱۸- تیم هفت کوه از کلیه قوانین جمهوری اسلامی تبعیت میکند و این قوانین در تیم مورد اهمیت میباشد و هرگونه تخلف مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

داشتن حجاب الزامی میباشد.

۱۹- توهین به هر دین و قم و اقلیتی به عهده خود شخص میباشد و در تیم ممنوع میباشد.